16 Mayıs 2012 Çarşamba

ANNELER GÜNÜ HEDİYEM

mutfak önlüğü


Anneler günü geçeli çok oldu biliyorum ama oydu buydu şuydu derken postu yayınlamakta biraz geç kaldım. Zaten öncesinde de yayınlayamazdım olur da görüverirlerse süprizi kaçar diye :))


İşte karşınızda Anneler günü için anneme ve kayınvalideme kendi ellerimle diktiğim mutfak önlüklerim...


Becerebilirmiyim acaba yapabilirmiyim ki derken yapıvermişim fena da olmadı galiba, çok beğendiler. Ben küçükken hep o bana bişeyler dikerdi şimdi ben ona dikiyorum :)) 
Kolay birşey gibi görünüyor ama aslında beni çok uğraştırdı. her parçasını başka biryerden aldım alışverişi bile baya oyaladı. arkasının fotoğrafını çekmeyi akıl edememişim suyu geçirmesin diye arkasına naylon mutfak önlüklerinden aldım o yüzden o önlüğün kalıbının dışına çıkamadım aslında biraz daha büyük olsun isterdim ama bulabildiğimin en büyüğü buydu. Birşeyi arayınca bulunmaz ya hep... Harfleri tek tek çizmek, onları güzelce kesmek, yavaş yavaş dikkatlice aplike etmek çok uğraştırdı bu kadar oyalayacağını tahmin etmemiştim ama değdi doğrusu... onlardan duyduğum o kadar övgüye her eziyet değer :)

8 yorum:

 1. Öyle güzel olmuşlar ki... Hem el emeği hem de zevkli tasarımlar.
  Ellerine, emeğine sağlık.
  Keyifle kullansın annelerin:)
  Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 2. teşekkür ederim sevgili okuyan tasarımlarımı zevkli bulman hoşuma gitti:) annelerim adına da ayrıca teşekkürederim umarım keyifle kullanırlar...

  YanıtlaSil
 3. elinize saglıkk.. :) güsel olmuslar mutlu mutlu yemek pişirirler inş:)

  YanıtlaSil
 4. teşekkür ederim :)
  inşallah bende afiyetlen yerim :))

  YanıtlaSil
 5. güzel günlerde kullansınlar çok güzel

  YanıtlaSil
 6. teşekkür ederiz gönül hanım hem ben hem onlar :)

  YanıtlaSil
 7. yemek yapmayı sevmesemde önlüklere bayılıyorum ve her fırsatta yapmaya çalışıyorum ama sizin kadar sabırlı değilim harflerle tek tek uğraşmak zor olsada mükemmel olmuşlar ellerinize sağlık iyi günlerde kullanınilk fırfatta yapmayı planlıyorum :)

  YanıtlaSil
 8. teşekkür ederim :) beğenmenize çok memnun oldum...
  inanın bende ilk fırsatta bir önlük yapmayı planlıyorum :D çünkü benimde hala bir önlüğüm yok

  YanıtlaSil

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥___ YORUM İÇİN TEŞEKKÜRLER___♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥